Березовский Роман Олегович публикует статью
2 октября 2013, 21:29
107
Анонс:
На виконання соцiальних iнiцiатив Президента України, вiдповiдно до постанови Кабмiну України щодо здешевлення

В Олександрiї вважають, що трьохвiдсотковi кредити на житло - це реально

На виконання соцiальних iнiцiатив Президента України, вiдповiдно до постанови Кабмiну України щодо здешевлення вартостi iпотечних кредитiв для забезпечення доступним житлом громадян, якi потребують полiпшення житлових умов, 25 вересня у мiськiй радi вiдбувся «круглий стiл» з даного питання.
 
У ньому взяли участь заступник мiського голови Iван Федорук, фахiвцi управлiння житлово-комунального господарства, заступник директора Кiровоградського регiонального управлiння Державного фонду сприяння молодiжному житловому будiвництву Галина Бiчкалюк, представники банкiвських установ, забудовники, представники пiдприємств, установ i органiзацiй та громадяни, якi перебувають на квартирному облiку. 

Присутнi ознайомилися з державними нормативними актами, умовами пiльгового кредитування та вартiстю пропонованого житла. На сьогоднi, в мiстi в програмi будiвництва доступного житла три об’єкти по вулицi Пархоменка, 47а, пр. Ленiна, 126 та вул. Сидоренка, 2а. Серед банкiв – учасникiв програми здешевлення вартостi iпотечних кредитiв – ПАТ«Укргазбанк» та ПАТ«Ощадбанк».

Улучшить сайт Соцсети