Березовский Роман Олегович публикует статью
30 сентября 2013, 19:44
97
Анонс:
З метою уникнення помилок при проведенні нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2014 рік

Маєте нерухомість в Києві – завітайте до податкової інспекції

З метою уникнення помилок при проведенні нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2014 рік Міндоходів запрошує громадян, які зареєстровані в територіальних органах ГУ Міндоходів у м.Києві, для проведення звірки.

Столичне управління Міндоходів з метою покращення обслуговування платників податків та уникнення помилок при проведенні нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2014 рік запрошує громадян, які зареєстровані в територіальних органах ГУ Міндоходів у м.Києві, для проведення звірки щодо об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності громадян, розміру площі житлової нерухомості, права користування пільгою, ставки та суми податку. 

Звірка здійснюватиметься на підставі оригіналів документів, які засвідчують право власності на житлову нерухомість, за адресами районних Державних податкових інспекцій м. Києва у Центрах обслуговування платників податків, які відкриті з 9 до 20 години з понеділка по п’ятницю та у суботу з 9 по 16. Надаємо адреси та контактні телефони для довідок: 

 
Улучшить сайт Соцсети