Березовский Роман Олегович публикует статью
30 сентября 2013, 19:35
163
Анонс:
Чи повинна фізична особа – платник податку на нерухоме майно в обов’язковому порядку надати в податкову

Звірити дані по житловій нерухомості можна, звернувшись до територіальних органів Міндоходів

Чи повинна фізична особа – платник податку на нерухоме майно в обов’язковому порядку надати в податкову інспекцію оригінали документів на право власності житлової нерухомості?

Відповідно до п. 265.7 ст. 265 Податкового кодексу України платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру житлової площі об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

Улучшить сайт Соцсети